יצחק רבין.co.il
סוכן השב"כ לשעבר אבישי רביב זוכה פה אחד \ מתוך אתר Ynet

"בית המשפט הכריע כי סוכן השב"כ לשעבר, שכונה "שמפניה", לא יכול היה לדעת על הכוונה לרצוח את ראש הממשלה יצחק רבין."
"השופטים קבעו כי  אבישי רביב לא ידע על כוונתו של יגאל עמיר לרצוח את ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל.
נשיא בית משפט השלום, השופט אמנון כהן, אמר בהחלטה:
"לאבישי רביב לא היה רמז ואפילו קצה של רמז לכוונותיו של יגאל עמיר מהתבטאויותיו. לא הוכח בפנינו שהנאשם ידע על כוונותיו של יגאל עמיר לרצוח את ראש הממשלה יצחק רבין".

"יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט, ח"כ מיכאל איתן (ליכוד), אמר בתגובה לזיכויו של אבישי רביב כי בכוונתו "לנהל מסע ציבורי לבירור כל האמת". "סגן שרת החינוך, ח"כ צבי הנדל (האיחוד הלאומי) אמר כי "פסק הדין לא רלוונטי. העמדתו של אבישי רביב לדין רק על הסעיף של אי מניעת פשע היתה מלכתחילה פחדנית. השב"כ, בתמיכת הפרקליטות, חושש כנראה שיחד עם אבישי רביב הפרובוקאטור יועמד לדין הארגון כולו ולכן הוא עושה הכול כדי למנוע את חשיפת האמת על רצח יצחק רבין. אך סופה של האמת להיחשף".

מעולם לא היתה הקונספירציה כה מגושמת וגלויה. מעולם לא היה כה ברור עד כמה מושחתת המערכת המשפטית בישראל.

קראו את דוחות החקירה של אבישי רביב בימים שלאחר הרצח יצחק רבין בהם הוא מודה, שוב ושוב, בנסיון להסיר אשמה מעצמו, כי ידע שיגאל וחגי עמיר רוצים, מתכננים, מסיתים, ועומדים לרצוח את יצחק רבין, ואף ניסו לעשות זאת בהזדמנות קודמת.


קראו את הדוח משנת 1999 בו שמגר וחבריו באותה וועדה קובעים כי אבישי רביב ידע על תוכניותיו של יגאל עמיר, הסכים עמו כי יש לרצוח את יצחק רבין, ולא דיווח למפעיליו בשב"כ על כוונותיו של יגאל עמיר לרצוח את יצחק  רבין.


קראו את הדיון בנושא אבישי רביב וארגון איל
המשימה: למנוע את העמדתו לדין של אבישי רביב דיון בנושא אבישי רביב וארגון איל, נערך בלשכת היועץ המשפטי לממשלה בתאריך 2.5.96, בהשתתפות: היועץ המשפטי לממשלה, פרקליטת המדינה, פרקליט מחוז ירושלים, מהשב"כ -ח' כאלו, א' ברק, ג' בן-עמי, ואחרים. חזי כאלו (המפעיל של רביב בשב"כ) : "העמדה לדין-זה משפט נגד השרות...זה יגרום נזק הפעלתי גדול מאד...צריך לזכור כי אנו במצב קשה מול היריבים שלנו. במשפט יעלה הכול ודברים יצאו החוצה." שושנה ארבל, פרקליטת המדינה : "התיק מבוים. הקווים לא היו ברורים לאבישי רביב. מה היה קורה לו האיש היה מונע את הרצח יצחק רבין?...לא בלב קל אני מציעה לסגור." אלי ברק (ראש מחלקת היהודים בשב"כ): "ברצף ההפעלה של אבישי רביב היו הרבה אירועים. הוא כמובן יוכל להעיד על נושאים שבהם הפעלנו אותו. כל מסכת ההפעלה תיחשף..."


עקבו אחר מסע ההסתה , האיומים ומעשי הפשע של סוכן השב"כ אבישי רביב, מתוך הופעותיו התכופות כל כך בכלי התקשורת בשנים שקדמו לרצח יצחק רבין, והכול במסגרת תפקידו כמגויס של השב"כ ולפי ההוראות שקיבל מלמעלה.

אולי מהיום כבר לא תאמינו לכל מה ש"מאכילים" אתכם בכלי התקשורת...


כאן תוכלו לקרוא עוד על אבישי רביב ועל חלק מהשקרים ברצח יצחק  רביןיגאל עמיר.com

יצחק רביו יגאל עמיר